Atasehir Evden Eve Nakliyat


Ataşehir yeni kentsel dönüşüme öncü gösterilecek derecede büyüyen ilçemizdir. batıataşehir ve yeni yapılacak finans merkezi yeni yapılardır.

Ataşehir evden eve taşıma olarak ev eşyası taşıyoruz. Uzmanlaşan ekiplerimiz paketleme, ambalaj yapmakta pratik çözüm ve el becerisi eğitiminde taşınma süresini maksimum süreyi hedefleyerek evinize yerleşmede kolaylık sağlamaktadır. Ataşehir’in tem otoyolu ‘nun evden eve nakliyat kuzeyin de kalan batı ataşehir kısmı ümraniye ilçesine bağlanırken bu bölgede bulunan kadıköy belediyesi ev barınağı da ümraniye sınırlarına katıldı. Boğaz içi köprüsüne giden evden eve bağlantı yolu ataşehir ilçesinin kuzey sınırını oluştururken barbaros mahallesi sınırlarında kalan finans merkezi onaylı arazi bu kara yolunun kuzeyinde bırakılan tek alan oldu. Kayışdağı ve kartal ilçesi samandıra belediyesi sınırlarında bulunan ferhatpaşa mahallesi’nin güneyinde kalan kısmı ataşehir’e bağlanırken ümraniye ilçe belediyesi sınırları içinde ki evden eve nakliye mustafa kemal mahallesinin altında kalan kısmıda (yaklaşık dörtte üçü) ataşehire bağlandı yine namık kemal mahallesinin altında küçük bir kısmıda ataşehire bağlanan bölgeler arasında.

Ataşehir Hizmet Verdiğimiz Mahalleleri :

Örnek, İçerenköy, İnönü, Aşık Veysel, Ataşehir Atatürk, Ataşehir Ferhat Paşa, Atatürk, Barbaros, Esatpasa, Ferhat Paşa, Fetıh, Fetih, Küçükbakkalköy, Kayışdağı, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Yeni Çamlıca, Yeni Sahra, Yenişehir, Yenisahra Evden Eve Nakliyat Hizmeti Vermektedir.

İstanbul anadolu yakası merkez konum olan Ataşehir ilçemiz geniş kapsamlı mahalle eklenerek geleceğin yatırım ilçesi olarak şimdiden gösterilmektedir. Evden eve nakliyat ve Parça eşya taşıma konusunda istanbul finans merkezi olan ataşehir ilçemize taleplerini karşılamak üzere biz nakliyeci olarak gerekli hazırlıklarımızı yapmaktayız.

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yoruma kapalı.